Żarnik xenon D2S +50% MITSUBISHI Outlander I/II

EPD2S50 +50%
Żarnik xenon D2S +50% MITSUBISHI Outlander I/II
69,00 zł
Brutto
Ilość

 

Regulamin

 

Polityka Prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Żarnik xenon D2S

o zwiększonym strumieniu świetlnym +50%

MITSUBISHI Outlander I/II (5/2003-12/2012)

Dane techniczne:

Typ:

D2S

Podstawa:

P32d-2

Strumień światła:

4800 lumenów

Barwa światła:

4800K (biała)

Moc:

35 W

Napięcie:

85 V

Homologacja:

Tak

Numery OE:

ATLAS COPCO 5350642349

AUWÄRTER 11028729

AUWÄRTER 1510.050.00

BMW 63128361007

BMW 8361007

BOMAG 05751180

CLAAS 00175800

DAF 0882009

DEMAG 42108012

DEMAG 42440912

DEMAG 76961873

FAUN 99707016350

FENDT X825.283.214.000

JOHN DEERE L150689

JUNGHEINRICH 51067163

KÄSSBOHRER 7.582.010.000.0

KOMATSU 76961873

LIEBHERR 7026907

MAN 07.92008-1805

MITSUBISHI Z0430103

NEOPLAN 11028729

O & K 2764317

O & K 2764366

OPEL 2098946

PORSCHE 962.631.031.40

SCANIA 20223991

SISU 187-009-0381

VW 4B0941473

VW N10445701

W zestawie:

1 x Żarnik xenon D2S

 
Szczegóły produktu
EPD2S50 +50%
108 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Żarnik xenon D2S +50% MITSUBISHI Outlander I/II

Żarnik xenon D2S +50% MITSUBISHI Outlander I/II

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku